Biuro i magazyn
Biuro i magazyn
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Krakowiaków 4 lok. 10, 02-255 Warszawa
Bogate doświadczenie
PONAD 20 LAT NA RYNKU
Wysoka jakość
#1 W POLSCE
Ekologia
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO
ZAMÓW

APM FOIL

Płynna folia ochronna

APM FOIL® – folia w płynie podczas aplikacji nakładana jest wałkiem, pędzlem lub pistoletem natryskowym. Jest na bazie wody, nie jest toksyczna i przede wszystkim biodegradowlana w 100%.

Płynna folia ochronna THERMIX APM FOIL® to żelowa ciecz, która po wyschnięciu tworzy gęsty film polimerowy. Łatwo usuwalna/zrywalna powłoka służy do tymczasowego zabezpieczenia powierzchni od drobnych uszkodzeń, zarysowań i zabrudzeń. Z jej pomocą można zabezpieczyć podczas budowy, czy remontów prawie każdą powierzchnię. Chroni przed kurzem, farbą, cementem i mechanicznymi uszkodzeniami spowodowanych odpryskami spawalniczymi opiłków metalowych i zadrapaniami. Folia w płynie, która pozwala uprościć i przyspieszyć prace budowlane, a co najważniejsze obniżyć koszt procesu przygotowawczego prac budowlanych i wykończeniowych.

Chroni powierzchnię do 12 miesięcy, a nawet do 24 (w zależności od miejsca aplikacji i warunków). Dobrze przylega do podłoża w postaci mocnej przezroczystej lub nieprzezroczystej folii (w zależności od rodzaju aplikacji i koloru). Łatwo usuwalna bez pozostawiania śladów na powierzchni. Pozostawia idealnie czystą powierzchnię, nie wymaga mycia (oszczędności na czyszczeniu po pracach remontowo-budowlanych). APM FOIL® jest powłoką na bazie wodnej emulsji, którą można nakładać na barwione lub niebarwione, pionowe lub poziome powierzchnie w celu tymczasowej ochrony.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z instrukcją aplikacji i użyj miernika do mokrej warstwy, aby zapewnić osiągnięcie minimalnej grubości mokrej warstwy. Zawartość pojemnika przed użyciem należy dokładnie wymieszać. Przed użyciem należy zawsze przeprowadzić obszar testowy i oderwać próbną powierzchnię każdego podłoża. Minimalna grubość mokrej powłoki (WFT) wynosi 150 mikronów [50 mikronów grubości suchej powłoki (DFT)], maksymalna 300 mikronów [warstwa mokra]. Nie nakładać w mokrych lub mroźnych warunkach i chronić przed opadami deszczu do momentu całkowitego wyschnięcia oraz unikać opadów przewidzianych w cągu 24h. Temperatura materiału podczas aplikacji powinna wynosić 20-30°C.

WFT – grubość warstwy powłoki na mokro (przed wyschnięciem)
DFT – ostateczna grubość powłoki na sucho

ZUŻYCIE: 8-10 m2/LITR

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. View more
Akceptuję