Biuro i magazyn
Biuro i magazyn
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Krakowiaków 4 lok. 10, 02-255 Warszawa
Bogate doświadczenie
PONAD 20 LAT NA RYNKU
Wysoka jakość
#1 W POLSCE
Ekologia
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO
ZAMÓW

Dlaczego Aluthermo

Aluthermo® to innowacyjne i technologicznie zaawansowane rozwiązania w zakresie termoizolacji charakteryzujące się lekką i elastyczną budową, łatwe w montażu i aplikowalne do różnych kształtów izolowanych powierzchni. Cienkowarstwowa izolacja refleksyjna może być zastosowana w niemal wszystkich obszarach wymagających izolacji termicznej, np. podczas ocieplania stropów czy podłogi.

Tradycyjne materiały izolacyjne działają na zasadzie ograniczenia przewodzenia cieplnego. Aluthermo® dzięki wielowarstwowej strukturze ekranów pokrytych czystym, zabezpieczonym przed utlenianiem aluminium oraz hermetycznie zamkniętym pęcherzykom suchego powietrza, nie pochłania ciepła i odbija promieniowanie cieplne.

Taka cienka, a taka skuteczna

Aluthermo® QUATTRO to przede wszystkim skuteczność w zakresie termoizolacji. To oszczędność miejsca na docieplenie i czasu poświęconego na montaż. To oszczędność energii na ogrzewanie budynków zimą. To komfort przyjemnego chłodu latem. Bez nagrzewania pomieszczeń. Bez obciążania konstrukcji dachu. Bez mostków termicznych.

Wiatroizolacja, termoizolacja i paroizolacja w jednym.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. View more
Akceptuję