Warszawa Biuro
Warszawa Biuro
Warszawa Magazyn
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Krakowiaków 4 p.1 lok.5, 02-255 Warszawa
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Bohaterów Września 9, 02-389 Warszawa
Bogate doświadczenie
PONAD 20 LAT NA RYNKU
Wysoka jakość
#1 W POLSCE
Ekologia
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO
SKLEP INTERNETOWY

Derbigum

Innowacyjne pokrycia dachowe

Derbigum zaangażowany w gospodarkę cyrkulacyjną.

Derbigum posiada już wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gospodarki cyrkulacyjnej. To, co zaczęło się jako rzeczywistość gospodarcza, stało się od tego czasu wartością, która jest teraz głęboko zakorzeniona w wizji biznesowej i DNA produktów Derbigum.

Wdrażanie gospodarki cyrkulacyjnej w oparciu o rozwój nowych produktów i udoskonalanie istniejących produktów jest naszym głównym celem działania. Ponadto prowadzone są ciągłe badania nad jeszcze bardziej wydajnymi technikami instalacyjnymi oraz systemami zastosowania recyklingu.

Odkryj membrany NT oparte na materiałach pochodzących z recyklingu lub Derbipure w oparciu o naturalne surowce i weź także czynny udział w gospodarce cyrkulacyjnej.

Hydroizolacja bitumiczna

Derbigum SP4 FR jest idealną papą bitumiczną do hydroizolacji dachu płaskiego. Wykonana z najlepszego bitumu i polimerów oraz dwóch zdecentralizowanych wzmocnień (welon szklany i włóknina poliestrowa), membrana Derbigum gwarantuje wysoką odporność na wstrząsy, perforacje, rozdarcia, promieniowanie UV i doskonałą stabilność wymiarową. Derbigum zapewnia wyjątkową trwałość hydroizolacji dachu płaskiego przez ponad 40 lat.

Derbigum SP4 FR może być stosowany jako hydroizolacja w układach jedno lub dwuwarstwowych, na dużych i małych dachach, w nowych lub remontowanych budynkach. Jest łatwa w montażu i może być klejona na zimno, zgrzewana lub mechanicznie mocowana. Dwa zdecentralizowane wzmocnienia gwarantują odporną i trwałą hydroizolacyjną membranę.