Biuro i magazyn
Biuro i magazyn
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Krakowiaków 4 lok. 10, 02-255 Warszawa
Bogate doświadczenie
PONAD 20 LAT NA RYNKU
Wysoka jakość
#1 W POLSCE
Ekologia
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO
ZAMÓW

HS Protect

Powłoki w płynie HS Protect do tymczasowego zabezpieczania powierzchni

Nowoczesne, skuteczne zabezpieczenia, na bazie wody

HS Protect to belgijska marka produktów w formie płynnych powłok ochronnych przyjaznych dla środowiska, stworzonych na bazie wody. Służą one do tymczasowego zabezpieczania różnych materiałów i płaszczyzn przed uszkodzeniem czy warunkami atmosferycznymi. Produkty HS Protect można stosować, nakładając je na kilka sposobów: przy użyciu agregatu malarskiego, pędzla lub tradycyjnego wałka malarskiego. Po zastygnięciu, usuwamy je ręcznie, zrywając wyschniętą powłokę, którą następnie wyrzucamy do odpadów zmieszanych. Najczęściej, przy użyciu HSP, zabezpieczamy materiały wykorzystywane w branży okiennej i drzwiowej, remontowo-budowlanej, wyrobów stalowych, prefabrykacji czy branży samochodowej. HS Protect z dużym powodzeniem stosujemy do ochrony powierzchni szklanych, kamiennych, betonowych czy stalowych. Ekologia to kluczowy aspekt towarzyszący naszej marce – wszystkie produkty zostały stworzone na bazie wody i są wytwarzane wyłącznie z surowców naturalnych lub pochodzących z recyklingu. HS Protect to marka, która znacząco zmniejsza ślad węglowy w atmosferze, zatem pozostaje doskonałą alternatywą dla zabezpieczeń z wykorzystaniem plastiku.

Powłoka w płynie HSP dostępna jest standardowo w wersji bezbarwnej oraz opcjonalnie w wersji niebieskiej lub białej (do kabin lakierniczych)

Unikalne, szybkoschnące i łatwe w aplikacji

HSP to powłoki w płynie, które w bardzo skuteczny sposób chronią powierzchnie przed uszkodzeniami. Stosowane są, jako zabezpieczenie tymczasowe, zastępując tradycyjne sposoby ochrony powierzchni np. plastikowe folie. HS PROTECT to szybkoschnąca, zdzieralna powłoka, przeznaczona do ochrony powierzchni przed uszkodzeniem np. podczas budowy, remontu, transportu czy przechowywania. HSP pozwala zaoszczędzić koszty związane z naprawami, czyszczeniem czy też reklamacjami klientów. Bardzo często, po zakończeniu prac na budowie, materiały czy powierzchnie pozostają porysowane, poplamione czy trwałe zabrudzone. Szukasz ekologicznych i nowoczesnych zabezpieczeń materiałów, które produkujesz lub montujesz? Chciałbyś skutecznie zabezpieczyć swoje produkty w transporcie na budowę lub do klienta do domu? Zależy Ci na uniknięciu reklamacji wynikających z uszkodzeń materiałów po ich montażu? HS Protect to produkt, który zapewni Twoim projektom bezpieczeństwo.

HSP dostępne są w opakowaniach 5 kg, 20 kg i 1000 kg

Co i przed czym tak skutecznie zabezpieczamy?

Produkty zostały opracowane w taki sposób, by chronić wszystkie nieporowate powierzchnie przed zadrapaniami, ścieraniem, iskrami, gruzem, brudem, kurzem, olejem, smarem, lotną rdzą, korozją, rozpyleniem farby itp. Istnieją również porowate powierzchnie, które można chronić za pomocą HS Protect, takie jak beton czy kamień naturalny.

Oszczędność kosztów napraw, czyszczenia, a nawet wymiany materiałów na budowie

Nasze powłoki ochronne pozwalają zaoszczędzić koszt wielu napraw oraz czyszczenia materiałów i powierzchni np. po zakończeniu prac na budowie. Bardzo często, materiały czy powierzchnie pozostają porysowane, poplamione czy trwałe zabrudzone. Łączy się to z dodatkowymi kosztami napraw, czyszczenia, a niekiedy nawet wymiany trwałe porysowanych czy uszkodzonych materiałów (np. okien, parapetów, bram garażowych czy schodów).

Szkło, aluminium, guma, plastik, stal, stal nierdzewna, ceramika, akryl, beton.

  • Okna – zabezpieczenie nie tylko samej szyby, ale także ram okiennych. W przeciwieństwie do tradycyjnych folii plastikowych (w połączeniu z taśmami malarskimi), które są najczęściej stosowanym sposobem zabezpieczania materiałów, HSP pozostaje „na miejscu”, nie zdziera się samoistnie (nawet przy silnym wietrze) i jest odporna na uszkodzenia, niezależnie od warunków atmosferycznych.
  • Materiały stalowe i metalowe na etapie ich produkcji i post produkcji – szybko i skutecznie przygotowane do bezpiecznego transportu.
  • Prefabrykaty betonowe na etapie ich produkcji i post produkcji – szybkie przygotowanie do transportu i trwałe zabezpieczenie do momentu odbioru przez klienta.
  • Części lotnicze, kolejowe i samochodowe podczas ich magazynowania lub transportu -pełne bezpieczeńtwo i brak ryzyka korozji, zadrapań czy zarysowań.
  • Łodzie i statki (m.in. rury, kadłuby, podłogi) przed uszkodzeniami, spowodowanymi m.in. iskrami spawalniczymi (np.w trakcie ich konserwacji).
  • Nowe samochody lub te używane w środowiskach, gdzie narażone są na zarysowania i uszkodzenia lakieru (np. na placach budów, podczas transportu czy rajdów samochodowych), ochrona dźwigów.
  • Kabiny lakiernicze np. w zakładach produkcyjnych i warsztatach lakierniczych.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. View more
Akceptuję