Biuro i magazyn
Biuro i magazyn
+48 501 355 262 Pon - Pt. 7:00 - 17:00 Krakowiaków 4 lok. 10, 02-255 Warszawa
Bogate doświadczenie
PONAD 20 LAT NA RYNKU
Wysoka jakość
#1 W POLSCE
Ekologia
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO
ZAMÓW

Dla jakich powierzchni?

Jakie powierzchnie możesz zabezpieczyć?

Powierzchnie szklane

Powłoka HSP jest najlepszym rozwiązaniem ochronnym dla powierzchni szklanych, ponieważ można je w łatwy sposób zastosować nie tylko do prostych elementów typu szyba, okno czy lustro, ale również do złożonych projektów architektonicznych, gablot muzealnych, przeszkleń ognioodpornych czy szklanych elewacji.

W zastosowaniu przy ochronie okien, HSP to powłoka, która skutecznie chroni nie tylko szybę, ale także ramy okienne. W przeciwieństwie do tradycyjnych folii plastikowych, nasza powłoka nie zdziera się nawet przy silnym wietrze i jest odporna na wszelakie uszkodzenia, niezależnie od warunków atmosferycznych. HSP pozwala zaoszczędzić koszty wielu napraw lub wymiany okien związanych z uszkodzeniem szyby w transporcie lub np. podczas prac innych ekip budowalnych (zarysowania, zachlapanie tynkiem, farbą, odpryski etc.)

Powierzchnie metalowe i stalowe

HSP to skuteczna krótko i długotrwała ochrona wszelkiego rodzaju wyrobów z metalu czy stali oraz kombinacji metali. Jest to skuteczne zabezpieczenie przed zarysowaniami, iskrami, plamami czy ścieraniem podczas budowy, przechowywania i transportu.

Po usunięciu zaschniętej powłoki HSP, elementy nadają się do natychmiastowego zastosowania czy wbudowania. Nie ma konieczności ich odtłuszczania, czyszczenia ani jakiegokolwiek ponownego przygotowania przed ich dalszą obróbką i instalacją.

Rekomendujemy stosowanie HSP do wszystkich tych stalowych i metalowych elementów, które mogą być narażone na działanie kwaśnych deszczów, promieniowanie UV, a co za tym idzie na korozję spowodowaną warunkami atmosferycznymi.

Ważne: przed nałożeniem powłoki HSP na świeżo lakierowane lub ponownie emaliowane powierzchnie, należy pozostawić lakier do pełnego wyschnięcia i całkowitego utwardzenia szkliwa. Na elementach czy powierzchniach stalowych, które będą wystawiane na działanie deszczu, słońca czy śniegu przez dłuższy czas, zaleca się nałożenie powłoki w dwóch warstwach z godzinnym odstępem.

Ochrona podłóg i ścian

HSP to płynna ochrona do podłóg z płytek ceramicznych, podłóg kamiennych, betonowych czy z PCV przed ich uszkodzeniem podczas prac budowlanych. Jest to niezwykle istotne w procesie prac kolejnych ekip budowlanych. Powłoka HSP zabezpiecza w tym czasie podłogę przed zarysowaniami, gruzem, iskrami i ciężko usuwalnymi plamami z farby, tynku, smaru. W takiej sytuacji, eliminujemy konieczność stosowania chemicznych produktów do usuwania plam z cementu lub rozprysków farby. Jest to wyjątkowo istotne w sytuacji konieczności zabezpieczenia ekskluzywnych płytek czy kamieni naturalnych – bez naruszania ich połysku i koloru. Po zakończeniu prac, wystarczy usunąć powłokę z podłogi, która dzięki HSP nie będzie nosiła śladów żadnych uszkodzeń.

Powłoka HSP może być również stosowana do odświeżania starych i zabrudzonych kamiennych ścian. Pozwala to uniknąć kosztów czyszczenia wstępnego i jest znacznie mniej czasochłonne niż tradycyjna farba. Poza tym, nasza połoka nie zawiera substancji chemicznych i nie przytłacza nieprzyjemnym zapachem farby.

Ochrona powierzchni betonowych

HSP to idealny produkt do nakładania na wyroby betonowe, takie jak polerowane betonowe schody, podłogi lub prefabrykowane ściany w celu zapobiegania powstawania na nich wszelkich uszkodzeń lub plam. Bardzo często stosowany jest w zabepieczaniu posadzek w obiektach produkcyjnych. Jest to skuteczna ochrona np. powierzchni produkcyjnych wokół maszyn przed plamami z oleju, farb, które mogą rozpryskiwać się na podłogach czy ścianach. W przypadku zabrudzenia powierzchni HSP, można ją nałożyć ponownie lub odkleić powłokę pierwotną i wówczas nałożyć nową.

Ochrona kabin lakierniczych

HSP to idealne rozwiązanie do ochrony ścian i podłóg kabin lakierniczych przed zabrudzeniami i osadami z farby oraz zarysowaniami. Specjalnie dedykowany do tego rozwiązania, nieprzezroczysty produkt HSP (WHITE BOOTH PROTECTION), nakładany jest w prosty sposób na panele kabiny lakierniczej, a nawet ściany w obszarze roboczym. Do ochrony kabin lakierniczych, stosujemy jasną i odblaskową wersję kolorystyczną HSP, która stwarza idealne warunki do lakierowania (np. w serwisach samochodowych). Powłoka HSP, stworzona na bazie wody i wolna od LZO (Lotne Związki Organiczne), eliminuje kontakt ze szkodliwą parą lub gazem, które wdychamy.Po zabrudzeniu kabiny, należy spryskać ją kolejną warstwą, albo zerwać wierzchnią, zabrudzoną warstwę i spryskać ją ponownie. Eliminując tradycyjne zabezpieczenia kabin lakierniczych, unikamy m.in. konieczności wielokrotnego mycia żrącymi środkami czyszczącymi (może prowadzić do korozji) czy skrobania i ponownego malowania, co zabiera dużo czasu. Stosując nasze powłoki zamiast zwykłych, tradycyjnych folii, oszczędzamy czas na zabezpieczenie i wpływamy na ochronę środowiska, poprzez eliminwanie odpadów z tworzyw sztucznych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. View more
Akceptuję